Zobacz więcej

Dekoracje Balonowe

Wiązanka Ślubna

Dekoracje Okolicznościowe

Dekoracje na Uroczystości Rodzinne

Eventy, Dekoracje Firmowe

Dekoracje Ślubne w Kościele i Plenerze

Zobacz więcej

Oferujemy kompleksową dekorację pojazdu, którym zamierzacie pojechać do ślubu. Może to być tradycyjnie samochód lub inny, mniej konwencjonalny pojazd typu rower, motocykl, bryczka czy autobus. Proponujemy mini dekory lub kokardki/wstążeczki umocowane do klamek lub lusterek, okazjonalne tablice rejestracyjne, naklejki na szyby lub maskę samochodu oraz większe kompozycje kwiatowe zdobiące pojazd. Dekoracje będą dopasowane stylem i kolorystyką do wiązanki ślubnej Panny Młodej, tak, aby całość tworzyła spójny efekt.

Dekoracje samochodu wykonujemy tylko w komplecie z dekoracjami.

Dekoracje Samochodu

Zobacz więcej

Ślub jest niezmiennie jednym z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego warto zadbać o odpowiednie oprawę tego dnia. Dekoracje ślubne mogą uczynić tę chwilę wyjątkową i niezwykle romantyczną. Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, by osiągnąć spektakularny efekt. Wszystko zależy od pomysłu i perfekcyjnego wykonania.

Ozdabiamy zarówno kościoły różnych wyznań, jak i śluby w plenerze. Dzięki szerokiemu wyborowi dodatków, każda dekoracja może zostać zaprojektowana na wiele sposobów, aby spełnić oczekiwania Młodej Pary.

W naszej ofercie znajdują się ozdobne altanki, pergole, dywany, lampiony, stojaki, wazony oraz różne wzory świeczników. Możemy dostosować dekoracje do każdego miejsca i opracować je w stylu klasycznym, boho, glamour, rustykalnym, retro lub nowoczesnym.

 

Nasza praca to również dekoracje na eventy, bale firmowe, spotkania biznesowe, otwarcia sklepów.

Wykonujemy aranżacje na imprezy plenerowe, bale karnawałowe, imprezy integracyjne dla firm, imprezy dziecięce, pikniki, imprezy tematyczne etc. Przez dotychczasowe lata naszej działalności zgromadziliśmy sporą ilość wiedzy i doświadczeń, które teraz pomagają nam w tworzeniu zarówno klasycznych jak i najbardziej nietypowych aranżacji.

Zobacz więcej

ARS  Deco

Dane Kontaktowe
 

03-160 Warszawa

ul. Fletniowa 38 B
 

Pytania i Odpowiedzi

+48 603 103 103

info@arsdeco.com.pl

+48 601 201 923

Regulamin

Polityka prywatności

Odbiór

Projekt i realizacja @ARS Deco

Dekoracje Weselne

Przyjęcia weselne odbywają się w miejscach o różnym klimacie i stylu. Oprócz klasycznych sal weselnych, Młode Pary coraz częściej wybierają inne, bardziej charakterystyczne miejsca, typu namiot, oranżeria, stodoła, karczma lub przyjęcie w ogrodzie. Dekoracja weselna powinna brać pod uwagę specyfikę danego miejsca oraz pasować do stylu i oczekiwań Młodej Pary. Proces ustalenia dekoracji zazwyczaj zostaje poprzedzony indywidualną konsultacją. Podczas spotkania możemy omówić styl, wybrać poszczególne dodatki oraz kwiaty, a także dopasować dekoracje do wstępnie planowanego budżetu. Z wieloletniego doświadczenia wiem, że takie spotkania otwierają nowe możliwości i pomagają Młodym Parom w podjęciu świadomej decyzji. Koszt dekoracji jest przede wszystkim zależny od kwiatów. Sezonowość poszczególnych odmian, ilość kwiatów w danej kompozycji oraz wielkość bukietów wpływa zasadniczo na kosztorys całej dekoracji. W naszej pracowni możemy pokazać wiele elementów na żywo, zestawić je z innymi dodatkami, podpowiedzieć, które elementy są tańsze lub jakie kwiaty są dostępne o danej porze roku. Dosyć często Młode Pary mają swoje marzenia i sugestie, ale potrzebują fachowej porady, aby zmieścić się w określonym budżecie.

Dekoracja na urodziny

W ramach naszej oferty realizujemy dekoracje na każdą uroczystość rodzinną, w tym min.:

- Dekoracje na Komunie

- Dekoracje na Chrzciny

-Dekoracje na Urodziny (roczek, osiemnastki, czterdziestki i nie tylko)

- Jubileusze.

Dekorujemy zarówno domy, restauracje, ogrody jak i inne nietypowe miejsca. Posiadamy duży wybór dodatków, z których z przyjemnością stworzymy ciepły i rodzinny klimat, adekwatnie do okoliczności. Proponujemy kompozycje kwiatowe, ozdobne świeczniki, oświetlenie, balony oraz cały zestaw dodatków do dekoracji stołów. Możemy wykonać napisy i ozdobne banery.

Proces ustalenia dekoracji powinien zostać poprzedzony indywidualną konsultacją. Podczas spotkania możemy omówić styl, wybrać poszczególne dodatki oraz kwiaty, a także dopasować dekoracje do wstępnie planowanego budżetu.

Zobacz więcej

Dekoracja balonami helowymi. Balony helowe z konfetti.

Moda na balony powraca z rozmachem, dlatego też możemy Państwu zaoferować mnogość form i rozwiązań. Dekoracje balonowe z powodzeniem wykonujemy od ponad dwudziestu lat.
Dekoracja balonowa może uświetnić nie tylko urodziny, ale idealnie sprawdzi się na wesele czy bal firmowy. Wykorzystujemy różne wielkości, kolory ( matowe, błyszczące, chromowane, transparentne, z wzorami), formy i dodatki. Mogą to być balony gumowe lub foliowe, wypełnione powietrzem lub helem, tworzące formy gron, kolumn, girland, bram/łuków. Balony mogą być wzbogacone o nadruk oraz dodatki ( np. diody LED). Dodatkowo balony transparentne mogą być wypełnione kolorowym konfetti, piórami lub mniejszymi balonami.

 

Zobacz więcej

W bukiecie ślubnym istotne jest, aby był on dopasowany do całej stylizacji (kolor i fason sukienki, fryzura, makijaż, dodatki) i równocześnie odzwierciedlał charakter oraz upodobania Panny Młodej. W zależności od potrzeby doradzimy i podpowiemy. Możemy zaoferować formy proste, minimalistyczne, nowoczesne, geometryczne lub nawiązujące do tradycyjnych stylów bądź wiodących trendów. Może to być pojedynczy kwiat, delikatny bukiet rustykalny, kompozycja romantyczna, biedermaier, rozamelia, berło czy też asymetryczna i zwiewna wiązanka w stylu boho. Florystycznym dopełnieniem całości może być wianek/opaska/przypinka na głowę, korsarz na rękę czy butonierka wpięta w klapę marynarki.

Wiązanki ślubne wykonujemy tylko w komplecie z dekoracjami.

Zobacz więcej

W ramach naszej oferty realizujemy dekoracje okolicznościowe. Wykonujemy:

- Dekoracje na Studniówki

- Dekoracje na Połowinki

- Dekoracje na Walentynki

- Dekoracje na Halloween

- Boże Narodzenie (stroiki świąteczne, wystrój domu, ubieranie choinek)

- Dekoracje na Sylwester

- Wielkanoc

Posiadamy duży wybór dodatków, z których z przyjemnością stworzymy klimatyczną i elegancką dekorację, adekwatnie do okoliczności.

Zobacz więcej

Dekoracje Weselne

Dekoracje na Uroczystości Rodzinne

Eventy, Dekoracje Firmowe

Dekoracje Ślubne

Dekoracje Samochodu

Dekoracje Okolicznościowe

Wiązanka Ślubna

Dekoracje Balonowe