Dekoracje kwiatowe - jeden z najważniejszych i najpiękniejszych elementów dekoracji sali weselnej. Przy wyborze kompozycji kwiatowych należy wziąć pod uwagę  oczekiwania  Pary Młodej.  Istotne jest dobranie odpowiedniego stylu, kolorystki, kwiatów oraz zieleni.  Ważne jest również dobranie odpowiednich kompozycji do wnętrza sali, rodzaju i wielkości stołów oraz ilości miejsca.  Doświadczony florysta  doradzi jakie kwiaty i zieleń będą  odpowiednie  i dostępne w danym okresie czasu. Oczywiście można wykonać dekoracje z wybranych kwiatów poza sezonem ich występowania, lecz skutkuje to zazwyczaj  wysokimi kosztami. Wiele odmian kwiatów można sprowadzić na specjalne zamówienie z Holandii, ale związane jest to z wysokimi cenami zakupu i transportu. Dlatego zalecamy naszym klientom dekoracje i bukiety z kwiatów sezonowych. Kwiaty, które są dostępne praktycznie przez cały sezon to między innymi : róże, eustomy, margaretki, goździki i gipsówka. Na początku sezonu ślubnego  mamy możliwość skorzystania z pięknej lewkonii, lwiej paszczy czy kaliny oraz wielu innych odmian. Początek Czerwca jest oczywiście zdominowany przez peonie, najbardziej lubiane i romantyczne kwiaty do dekoracji ślubnych. Ta odmiana jest zazwyczaj dostępna do połowy Lipca. W okresie lata mamy całą paletę pięknych i kolorowych odmian kwiatów, poczynając od typowo polnych, poprzez lawendę do kilkuset odmian  pachnących róż. Koniec lata i wczesna jesień, to sezon kwitnienia między innymi dalii, cynii, wrzośców, astrów i  hortensji ogrodowej.

Każdy okres w roku ma swoje  piękne oblicza, unikatowe zapachy i cudowną gamę kolorystyczną. Wystarczy odpowiednio dobrać, to co nam oferuje natura, dodać szczyptę umiejętności i można wyczarować naprawdę piękne kompozycje kwiatowe.

W obecnych czasach wesela nie ograniczają się już tylko do klasycznych sal weselnych. Młode Pary poszukują czegoś nowatorskiego, czegoś, co wzbudzi zachwyt i zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Dlatego coraz częściej decydują się na organizację przyjęcia w nietypowych miejscach, takich jak namioty, oranżerie, stodoły, karczmy lub nawet w ogrodach. Wybór miejsca jest kluczowy, ale równie ważna jest odpowiednia dekoracja, która podkreśli atmosferę wybranej lokalizacji i spełni oczekiwania Par Młodych.

Proces przygotowania dekoracji rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji. Podczas tego spotkania omawiamy wszystkie szczegóły: wybrany styl, konkretne dodatki, kwiaty oraz oczywiście budżet. Pragnę podkreślić, że dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować różnorodne rozwiązania, które wcześniej mogłyby się wydawać niemożliwe.

Warto pamiętać, że koszt dekoracji w głównej mierze zależy od rodzaju i ilości kwiatów. Ważne jest również, czy dany gatunek jest dostępny w określonej porze roku. Przygotowując kosztorys, biorę wszystkie te elementy pod uwagę. W naszej pracowni możecie zobaczyć różnorodne kompozycje na żywo, zestawić je z innymi dekoracjami i dowiedzieć się, które rozwiązania są bardziej ekonomiczne oraz jakie gatunki kwiatów będę dostępne w trakcie waszego wesela.

Niezwykle często Parom Młodym zależy na spełnieniu swoich marzeń związanych z aranżacją wesela, jednak niekoniecznie wiedzą, jak to zrealizować przy ograniczonym budżecie. Dlatego moja zawodowa wiedza i doświadczenie są nieocenione w takich sytuacjach. Potrafię doradzić, w jaki sposób optymalnie wykorzystać dostępne środki, aby efekt końcowy przekraczał ich oczekiwania.

Przygotowanie unikalnej dekoracji weselnej to proces, który wymaga czasu, wysiłku i zaangażowania. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, aby Wasze ślubne przyjęcie było niezapomniane dla Was i Waszych gości.

Dekoracja Kwiatowa

Dekoracja Sali

Dekoracje Weselne

Dekoracje Weselne

Dekoracje na Uroczystości Rodzinne

Eventy, Dekoracje Firmowe

Dekoracje Ślubne

Dekoracje Samochodu

Dekoracje Okolicznościowe

Wiązanka Ślubna

Dekoracje Balonowe

ARS  Deco

Dekoracje Weselne

Dane Kontaktowe
 

03-160 Warszawa

ul. Fletniowa 38 B
 

Pytania i Odpowiedzi

+48 603 103 103

info@arsdeco.com.pl

+48 601 201 923

Regulamin

Polityka prywatności

Odbiór

Projekt i realizacja @ARS Deco