Balony z helem to wspaniały dodatek każdej imprezy. Balony w kształcie cyfr jak i balony foliowe lub gumowe będą cieszyły na Twojej imprezie każdego z gości. Balony helowe w postaci bukietów balonowych to idealne uzupełnienie fotościanki lub dekoracji miejsca. Na balonach foliowych z helem możemy wykonać indywidualny nadruk.
Balony z helem w nowoczesnym i efektownym wydaniu to duże balony transparentne. Przypominają bańki mydlane i stanowią ozdobę nie tylko imprez urodzinowych, ale również stanowią uzupełnienie dekoracji weselnych. Balony kule przezroczyste świetnie również wyglądają z konfetti.

Balony Helowe

Fotościanka i balony helowe na osiemnastkę.
Dekoracja balonowa na osiemnastkę.
Dekoracje balonowe na roczek

Każda okrągła rocznica stanowi idealną okazję do świętowania. Roczek, osiemnastka czy czterdziestka to jubileusze do bardziej okazałego celebrowania. Od ponad 27 lat z powodzeniem tworzymy dekoracje balonowe. Jesteśmy jedną z dwóch firm najdłużej wykonujących dekoracje z balonów na rynku. Mamy klientów którym wykonywaliśmy dekoracje na roczek, komunię, później na osiemnastkę. Teraz myślimy nad dekoracją ślubną. Nie będzie to już dekoracja balonowa, ale nadal będziemy wspólnie współpracować.

 

Dekoracje Balonowe na Urodziny

Motyw przewodni - Żyrafa. Ulubione kolory - złoty i różowy.

Dekoracja wykonana w formie ścianki do zdjęć. Centralnie prostokątne panele z imieniem dziewczynki. Z jednej strony ścianki girlanda organiczna, z drugiej strony delikatna kompozycja z balonów organicznych. Dodatkowo świecąca cyferka 1. Dopełnieniem dekoracji były balony napełnione helem. Całość podświetlona halogenami Led w kolorze różowym.

Dekoracja Balonowa
Dekoracje Balonowe

Dekoracja Balonowa na Roczek Blanki.

Dekoracje Weselne

ARS  Deco

Dekoracje na Uroczystości Rodzinne

Eventy, Dekoracje Firmowe

Dekoracje Ślubne

Dekoracje Samochodu

Dekoracje Okolicznościowe

Wiązanka Ślubna

Dekoracje Balonowe

Dekoracje Balonowe

Dane Kontaktowe
 

03-160 Warszawa

ul. Fletniowa 38 B
 

Pytania i Odpowiedzi

+48 603 103 103

info@arsdeco.com.pl

+48 601 201 923

Regulamin

Polityka prywatności

Odbiór

Projekt i realizacja @ARS Deco